reklama

hide

Pomoc

Cieszymy się, że dołączyłeś/aś do użytkowników naszego serwisu. Dział, w którym się znajdujesz został stworzony z myślą, by pomóc Ci w wykorzystaniu wszystkich jego możliwości. Znajdują się tutaj odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rejestracji oraz dodawania i przeglądania wizytówek firm. Jeśli masz jakieś problemy, służymy swoją pomocą.

 

WYSZUKIWANIE FIRM


Wyszukiwanie, oraz przeglądanie firm jest całkowicie darmowe. Aby z tego korzystać, nie trzeba się rejestrować. Masz dwie możliwości wyszukiwania. Pierwsza to boksy z kategoriami na stronie głównej. W każdej kategorii masz wypunktowane podkategorie z liczbą dodanych firm w nawiasie.

Jeśli jednak masz chęć wyszukać firmy po województwie, bądź mieście - również masz taką możliwość. Na stronie głównej znajduje się wygodna wyszukiwarka. Po wybraniu województwa/miasta dodatkowo masz możliwość dokładnej filtracji wyników w celu wybrania najodpowiedniejszych propozycji.

 

REJESTRACJA

Aby zarejestrować się w serwisie Infomobil, należy:
- kliknąć w link "Rejestracja", który znajduje się w górnej części ekranu, tuż pod polami służącymi do logowania.
- kliknąć na "Pokaż się w internecie, dołącz do katalogu firm!" - link pod główną wyszukiwarką.

W formularzu rejestracyjnym, który pojawi się po kliknięciu w w/w miejsca, należy wypełnić wzystkie pola, oraz podać kod zabezpieczający z obrazka. Następnie kliknij na button "Zarejestruj".

AKTYWACJA KONTA

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, dzięki któremu możesz aktywować swoje konto. Jeśli sprawdziłeś konto i nie otrzymałeś od nas żadnej wiadomości, sprawdź folder SPAM (Twój program pocztowy mógł ją zakwalifikować jako niechcianą korespondencję). Jeśli nadal nie znalazłeś wiadomości od nas, skontaktuj się z nami - na pewno rozwiążemy ten problem.

UWAGA! Sama rejestracja w serwisie Infomobil jest bezpłatna. Aby móc w pełni korzystać z jego możliwości należy wykupić abonament (NIEDOTYCZY OKRESU PROMOCYJNEGO).


LOGOWANIE DO SERWISU

Aby zalogować się do serwisu, należy podać adres e-mail, oraz hasło, następnie należy kliknąć na przycisk "Zaloguj", po prawej stronie.

EDYCJA WIZYTÓWKI FIRMY

Aby edytować wizytówkę swojej firmy, zaloguj się na swoje konto w serwisie Infomobil podając swój adres e-mail, oraz hasło. Następnie kliknij w odnośnik "Edycja danych" (dolna część panelu profilu). Wybierz "Edycja profilu" - jeśli chcesz zmienić/dodać informacje na temat firmy. "Zmiana hasła" - jeśli chcesz zmienić dotychczasowe hasło. "Zmiana e-mail" - jeśli chcesz zmienić swój adres e-mail. "Usuń konto" - jeśli chcesz usunąć swoje konto w serwisie Infomobil.

ODZYSKIWANIE UTRACONEGO HASŁA

Aby odzyskać hasło, należy kliknąć w link "Przypomnij hasło", który znajduje się bezpośrednio pod polami służącymi do logowania. Następnie podaj swój adres e-mail. Prześlemy na niego link, który umożliwi Ci odzyskanie straconego hasła.

hide
hide
hide
hide