reklama

hide

‹ Powrót

BJ Auto Usługi

Nazwa:

BJ Auto Usługi

Adres:

ul. Hołdownicza 15
74-400 / Dębno

Województwo:

zachodniopomorskie

Miasto:

/ Dębno

Telefony:

(095) 769 00 09 - warsztat
507 083 478
600 222 328 - pomoc drogowa (24h)

E-mail:

bejot3@infomobil.pl

Czynne:

Poniedziałek: 8-16
Wtorek: 8-16
Środa: 8-16
Czwartek: 8-16
Piątek: 8-16
Sobota: 8-13
Niedziela: NIECZYNNE

Kategorie:

Zakłady / Usługi - Mechanik
Spawanie / Klejenie - Spawanie Aluminium
Zakłady / Usługi - Elektryk
Klimatyzacje / Ogrzewanie - Naprawa
Auto Pomoc - Holowanie

Specjalizacje:

Auto Serwis Dębno świadczy usługi w zakresie:

-MECHANIKA – wymiana rozrządu, naprawa zawieszeń, układów hamulcowych, naprawa silników oraz osprzętu,naprawa układów wydechowych.

-GEOMETRIA KÓŁ – diagnostyka i regulacja układów zawieszenia kół.

-NAPRAWY BIEŻĄCE – wymiana płynów eksploatacyjnych oraz wszelkie inne drobne usługi. Spawanie aluminium (np. miski olejowe, chłodnice itp.).

-ELEKTRONIKA – układy wtryskowe, układy bezpieczeństwa jazdy ABS, ESP, AIRBAG, itd. - pełna diagnostyka i naprawa

-KLIMATYZACJA - serwis oraz pełny zakres napraw układów klimatyzacji

-AUTOHOLOWANIE - dostępne przez całą dobę pod numerem telefonu 600 222 238 (24h).

UWAGA ! Nasz Auto Serwis Dębno na życzenie klienta wycenia i zamawia części niezbędne do naprawy samochodu.

Dojazd:
hide

Opis firmy:

Warsztat samochodowy B&J AUTO USŁUGI rozpoczął działalność we wrześniu 1999 roku w miejscowości Dębno (woj. zachodniopomorskie). Od początku naszej działalności ogromną wagę przykładaliśmy do jakości wykonywanych usług oraz uczciwości, jednocześnie inwestując w profesjonalne narzędzia i urządzenia warsztatowe, dążąc do jak najszerszego zakresu świadczonych przez nas napraw oraz maksymalnego zadowolenia klienta.
W 2003 ogólnopolska firma STARTER współpracująca z niemieckim ADAC doceniając wyposażenie naszego warsztatu samochodowego oraz wysoki standard usług zaproponowała nam członkostwo w swojej sieci w której jesteśmy do dziś, zostaliśmy wyposażeni w samochód interwencyjny i służymy pomocą 24 h/dobę. Rok później znana międzynarodowa firma BOSCH SERVICE przyjęła nas do swoich struktur autoryzowanych serwisów. Nasz warsztat samochodowy działał w tej strukturze do 2009. Współpraca z renomowanymi partnerami mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników między innymi poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach szkoleniowych oraz daje nam możliwość dostępu do stale aktualizowanych baz danych, nowości motoryzacyjnych, pomocy technicznej oraz szerokiej gamy części zapasowych.

W 2007 rozszerzyliśmy nasze usługi o naprawę układów klimatyzacji oraz komputerową geometrię układów zawieszenia. Współpracujemy bezpośrednio z hurtowniami dystrybucji części zmiennych. Naszym celem jest zadowolenie klienta, osiągane przez szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę. W 2010 zostaliśmy zaproszeni do wstąpienia do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Perfekt Service .

Od 2012 jako Auto Serwis Dębno dołączyliśmy do sieci warsztatów specjalizujących się w diagnostyce i naprawie samochodów z napędem diesla DELPHI SERVICE CENTER.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Jesteście Państwo zawsze mile widzianymi gośćmi.

Właściciel
Jarosław Jakóbczyk

Wyświetlono:

3370 razy

Dodano:

2014-09-01 10:49:49

Modyfikacja:

2014-09-01 11:03:30

hide
hide
hide
hide