reklama

hide

Czym jest infomobil.pl

NAJBLIŻSZA        NAJLEPSZA        NAJTAŃSZA

 

 

Czy takiej firmy z branży motoryzacyjnej szukasz?

Tu ją znajdziesz!     

My informujemy, Ty wybierasz!

 

 

 

WWW.INFOMOBIL.PL to portal, który w jednym miejscu prezentuje tysiące firm z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanych w każdym, dowolnym mieście, nawet tym najmniejszym. Jego celem jest ułatwienie i przede wszystkim umożliwienie nawiązania wzajemnego kontaktu właścicielom aut z firmami z branży motoryzacyjnej. Kontaktu, którego intencją jest efektywne zaspokojenie oczekiwań i potrzeb obu stron.

 

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem sieci posiadającym pojazd, odnajdziesz w naszym katalogu firmę, która wykona dla Ciebie kompleksowo każdą, niezbędną w danym czasie i miejscu, wysokiej jakości usługę związaną z Twoim środkiem transportu. Możesz na nas liczyć będąc w dowolnym miejscu na terenie całego kraju.

 

 

Natomiast, jako właściciel firmy, otrzymasz możliwość zamieszczenia na naszej stronie swojej wizytówki, która dostarczy odbiorcom portalu pełnych informacji o Twojej firmie, świadczonych przez nią usługach, dane kontaktowe oraz wskaże precyzyjnie jej lokalizację. Udostępnimy Ci również opcję samodzielnej edycji i aktualizacji zamieszczonych treści o każdej porze. Sprawdź i przekonaj się sam! 

 

 

WWW.INFOMOBIL.PL jest, więc ogólnopolskim informatorem motoryzacyjnym. To godny zaufania portal, którego profesjonalizm i wysoka funkcjonalność sprawi, że chętnie polecisz go swoim znajomym.

 

 

 

Życzymy szerokiej drogi po naszym portalu!

hide
hide
hide
hide